הסטורית הענף בישראל

 ענף הקפיצות על טרמפולינה בישראל החל בשנת 1992 כחזון של איש אחד, מר ליאוניד גלפנד ז"ל.

כשעלה לארץ בשנת 1992, הקים מר ליאוניד גלפנד בחולון את איגוד הטרמפולינה הראשון בישראל וקיבץ מאמנים ומתעמלים על מנת להגשים את חזונו:  מיסוד ופיתוח פעילות הקפיצות על טרמפולינה.

בעקבות ייסודו של "איגוד הטרמפולינה בישראל" ותחילת הפעילות בענף, נוספו לפעול בתחום ערים נוספות וארגוני ספורט שונים. כל הפעילות בענף בראשית דרכו הייתה קשה מאוד והתאפשרה בזכות עזרתם הרבה של מתנדבים, ביניהם ספורטאים והוריהם, ובזכות התמיכה הרבה שהתקבלה מארגוני הספורט.

ארבע שנים לאחר הקמת האיגוד, בשנת 1996, התקיימה לראשונה "אליפות ישראל בקפיצות על טרמפולינה", בארגונו וניצוחו של מר ליאוניד גלפנד. בתחרות השתתפו מתעמלים בכל הדרגות, החל מדרגה 1 ועד לדרגה הבכירה, דרגה 8. התחרות התפרסמה באמצעי התקשורת האלקטרונים ובעיתונות הכתובה, והפרסום משך תשומת לב ועניין רב בענף החדש.

 2015 - הצטרפות איגוד הטרמפולינה בישראל כענף בתוך איגוד ההתעמלות בישראל.
בינואר 2015 נחתם הסכם עם איגוד ההתעמלות בישראל בו הוסכם כי איגוד הטרמפולינה ישולב כענף באיגוד ההתעמלות, כניסיון שמשך שנתיים.
במשך שנתיים אלו, כל הפעילות בתחום הטרמפולינה תתקיים דרך איגוד ההתעמלות לפי החלטות הועדה המקצועית של ענף הטרמפולינה באיגוד ההתעמלות.
בועדה המקצועית של ענף הטרמפולינה מכהנים מאמנים ושופטים מהענף ונציג איגוד ההתעמלות. יו"ר הועדה הינו מר קובי לוי (כיהן כמנכ"ל איגוד הטרמפולינה בישראל).
מר יואב מזרחי, מי שהיה יו"ר איגוד הטרמפולינה בישראל, מכהן כחבר הנהלת איגוד ההתעמלות בישראל.

כתבו  :    יעקב לוי, סאן זביאגין.
עריכה :    אבנר לויטין.

חפש אגודה
חפש
הפייסבוק שלנו

כתבה מקסימה בבלוג ״שר הספורט״ עם Neta rivkin נטע ריבקיןתהנו

‎Posted by ‎איגוד ההתעמלות בישראל Israel Gymnastics‎ on‎ יום שלישי 22 ספטמבר 2015
נושאים קשורים
טרמפולינה
דף ראשי טרמפולינה
אודות
אודות האיגוד
סיכומי ישיבות
נהלים וטפסים
דבר היו"ר
דרושים
מבנה האיגוד
ענפים
טרמפולינה
אקרובטיקה
התעמלות אומנותית
מכשירים בנים
מכשירים בנות
התעמלות אירובית
תחרויות
לוח תחרויות
תוצאות מתחרויות
קישורים
FIG
Gymnastics Results
LOGLIG
מדיה
כתבות מהתקשורת
גלריה
צרו קשר
המידע באתר הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות המחייבות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט. השימוש במידע המופיע באתר אינו תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.
לחץ כאן למעבר לאתר הרישום של איגוד ההתעמלות