תחרויות התעמלות אומנותית
התעמלות אומנותית
התעמלות מכשירים בנים
התעמלות מכשירים בנות
אק. פס
אק. פירמידה
אירובי
טרמפולינה
2015
2016
2017
2018
2019
2020
תאריכי ההרשמה לתחרויות של האגודות נתונים לשינוי בהתאם להחלטת מנהל התחרות
מ-20/07/2020
עד-22/07/2020
נדחה-אליפות ישראל קבוצתי- התעמלות אמנותית
תאריך ראשון לרישום: 01/06/2020
תאריך אחרון לרישום: 01/07/2020
הדר יוסף
מ-12/06/2020
עד-13/06/2020
נדחה-אליפות ישראל נערות ובוגרות- התעמלות אמנותית
מ-06/06/2020
עד-07/06/2020
נדחה-תחרות חיפה בינאלומית Queen Of Israel- התעמלות אמנותית
מ-05/06/2020
עד-05/06/2020
נדחה-תחרות אס"א תל אביב- התעמלות אמנותית
מ-05/06/2020
עד-05/06/2020
נדחה-תחרות מכבי תל אביב- התעמלות אמנותית
מ-22/05/2020
עד-22/05/2020
תחרות זכרון יעקב- התחרות נדחתה
מ-16/05/2020
עד-16/05/2020
תחרות כרמיאל- התחרות נדחתה
מ-15/05/2020
עד-15/05/2020
תחרות אור יהודה- התחרות נדחתה
מ-12/05/2020
עד-12/05/2020
תחרות אשדוד- התחרות נדחתה
מ-12/05/2020
עד-12/05/2020
אולימפיאדת הילדים- התחרות נדחתה
מ-08/05/2020
עד-08/05/2020
תחרות מטה אשר - התחרות נדחתה
מ-01/05/2020
עד-01/05/2020
תחרות גדרה- התחרות נדחתה
מ-24/04/2020
עד-24/04/2020
תחרות קרית שמונה- התחרות נדחתה
מ-17/04/2020
עד-17/04/2020
תחרות מודיעין - התחרות נדחתה
מ-16/04/2020
עד-16/04/2020
תחרות נתניה- התחרות נדחתה
מ-10/04/2020
עד-10/04/2020
תחרות קיסריה- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
מ-25/03/2020
עד-25/03/2020
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
מ-24/03/2020
עד-24/03/2020
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
מ-20/03/2020
עד-21/03/2020
תחרות אילת-אמנותית - התחרות בוטלה
מ-14/03/2020
עד-14/03/2020
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
מ-14/03/2020
עד-14/03/2020
אליפות מרכזים (דרום)- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
מ-13/03/2020
עד-13/03/2020
גביע ליגה ב’ קבוצתי- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
מ-10/03/2020
עד-10/03/2020
אליפות מרכזים (מרכז 1)- התעמלות אמנותית
מ-09/03/2020
עד-09/03/2020
אליפות מרכזים (שפלה)- התעמלות אמנותית
מ-07/03/2020
עד-07/03/2020
אליפות מרכזים (מרכז 2)- התעמלות אמנותית
מ-05/03/2020
עד-06/03/2020
אליפות מרכזים (צפון)- התעמלות אמנותית
מ-28/02/2020
עד-29/02/2020
אליפות ישראל אישי תחרותי- התעמלות אמנותית
מ-24/02/2020
עד-24/02/2020
אליפות אור יהודה הפתוחה - התעמלות אמנותית
מ-22/02/2020
עד-22/02/2020
תחרות כפר סבא- התעמלות אמנותית
מ-21/02/2020
עד-21/02/2020
תחרות אור יהודה- התעמלות אמנותית
מ-19/02/2020
עד-19/02/2020
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
מ-19/02/2020
עד-23/02/2020
תחרות קשת הצפון- התעמלות אמנותית
מ-18/02/2020
עד-18/02/2020
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
מ-15/02/2020
עד-15/02/2020
תחרות סביון- התעמלות אמנותית
מ-14/02/2020
עד-14/02/2020
תחרות אריאל- התעמלות אמנותית
מ-07/02/2020
עד-07/02/2020
תחרות מוצקין- התעמלות אמנותית
מ-07/02/2020
עד-07/02/2020
תחרות שוהם- התעמלות אמנותית
מ-31/01/2020
עד-01/02/2020
גביע האיגוד- התעמלות אמנותית
מ-25/01/2020
עד-25/01/2020
תחרות זבולון- התעמלות אמנותית
מ-24/01/2020
עד-24/01/2020
תחרות גבעתיים אמנותית
מ-17/01/2020
עד-17/01/2020
תחרות רעננה התעמלות אמנותית
מ-17/01/2020
עד-17/01/2020
תחרות פתח תקווה- התעמלות אמנותית
מ-27/12/2019
עד-28/12/2019
תחרות חולון- התעמלות אמנותית
מ-27/12/2019
עד-27/12/2019
תחרות בני עייש- התעמלות אמנותית
מ-25/12/2019
עד-26/12/2019
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
מ-24/12/2019
עד-24/12/2019
תחרות אריאל- התעמלות אמנותית
מ-15/11/2019
עד-16/11/2019
תחרות רמת גן- התעמלות אמנותית
מ-08/11/2019
עד-09/11/2019
תחרות אילת- התעמלות אמנותית
מ-02/08/2019
עד-03/08/2019
אליפות ישראל גוניור סניור- אמנותית
מ-25/07/2019
עד-26/07/2019
אליפות ישראל אישי תחרותי- הכנה 3 עד ילדות- התעמלות אמנותית
מ-24/07/2019
עד-24/07/2019
אליפות ישראל ליגה א’- מחוז שפלה- התעמלות אמנותית
מ-21/07/2019
עד-21/07/2019
אליפות ישראל ליגה א’- מחוז דרום
מ-20/07/2019
עד-20/07/2019
אליפות ישראל- ליגה א’- מרכז 2
מ-19/07/2019
עד-19/07/2019
תחרות חולון- התעמלות אמנותית
מ-19/07/2019
עד-19/07/2019
אליפות ישראל ליגה א’- מחוז צפון
מ-17/07/2019
עד-17/07/2019
אליפות ישראל ליגה ב קבוצתי- אמנותית
מ-15/07/2019
עד-15/07/2019
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
מ-12/07/2019
עד-12/07/2019
תחרות עפולה- אמנותית
מ-10/07/2019
עד-10/07/2019
אליפות ישראל- ליגה א’- מרכז 1
מ-06/07/2019
עד-06/07/2019
תחרות כפר סבא- התעמלות אמנותית
מ-05/07/2019
עד-05/07/2019
תחרות כרמיאל- התעמלות אמנותית
מ-05/07/2019
עד-05/07/2019
תחרות בני עייש- התעמלות אמנותית
מ-04/07/2019
עד-04/07/2019
תחרות פתח תקווה- התעמלות אמנותית
מ-04/07/2019
עד-05/07/2019
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
מ-29/06/2019
עד-29/06/2019
תחרות חולון- התעמלות אמנותית
מ-28/06/2019
עד-28/06/2019
תחרות תל אביב- התעמלות אמנותית
מ-15/06/2019
עד-15/06/2019
תחרות אריאל- התעמלות אמנותית
מ-15/06/2019
עד-15/06/2019
אליפות הפועל-התעמלות אמנותית
מ-14/06/2019
עד-14/06/2019
תחרות אריאל- התעמלות אמנותית
מ-13/06/2019
עד-14/06/2019
תחרות רמת גן- התעמלות אמנותית
מ-07/06/2019
עד-07/06/2019
תחרות מעלה אדומים- התעמלות אמנותית
מ-07/06/2019
עד-08/06/2019
תחרות מודיעין- התעמלות אמנותית
מ-07/06/2019
עד-07/06/2019
תחרות קריית שמונה- התעמלות אמנותית
מ-01/06/2019
עד-01/06/2019
תחרות חולון- התעמלות אמנותית
מ-31/05/2019
עד-31/05/2019
תחרות קריית ביאליק- התעמלות אמנותית
מ-31/05/2019
עד-31/05/2019
תחרות שוהם- התעמלות אמנותית
מ-28/05/2019
עד-29/05/2019
גרנד-פרי חולון- התעמלות אמנותית
מ-24/05/2019
עד-24/05/2019
תחרות רעננה התעמלות אמנותית
מ-23/05/2019
עד-23/05/2019
אולימפיאדת הילדים- התעמלות אמנותית
מ-18/05/2019
עד-18/05/2019
תחרות כרמיאל- התעמלות אמנותית
מ-17/05/2019
עד-17/05/2019
תחרות אשקלון- התעמלות אמנותית
מ-17/05/2019
עד-17/05/2019
תחרות אור יהודה התעמלות אמנותית
מ-17/05/2019
עד-17/05/2019
תחרות קריית מוצקין- התעמלות אמנותית
מ-04/05/2019
עד-04/05/2019
תחרות קרית ביאליק- התעמלות אמנותית
מ-03/05/2019
עד-03/05/2019
תחרות קיסריה- התעמלות אמנותית
מ-24/04/2019
עד-24/04/2019
תחרות יגור- התעמלות אמנותית
מ-17/04/2019
עד-17/04/2019
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
מ-05/04/2019
עד-05/04/2019
תחרות זכרון הפתוחה- התעמלות אמנותית
מ-29/03/2019
עד-29/03/2019
תחרות אור יהודה- התעמלות אמנותית
מ-29/03/2019
עד-29/03/2019
תחרות חדרה- התעמלות אמנותית
מ-22/03/2019
עד-22/03/2019
תחרות גבעתיים- התעמלות אמנותית
מ-20/03/2019
עד-20/03/2019
תחרות אריאל- התעמלות אמנותית
מ-15/03/2019
עד-16/03/2019
תחרות אילת- התעמלות אמנותית
מ-06/03/2019
עד-06/03/2019
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
מ-01/03/2019
עד-01/03/2019
גביע החורף ליגה ב- אמנותית
מ-22/02/2019
עד-23/02/2019
גביע האיגוד ע"ש ראובית הלפרין- התעמלות אמנותית
מ-16/02/2019
עד-16/02/2019
תחרות עפולה- אמנותית
מ-15/02/2019
עד-15/02/2019
תחרות פתח תקווה- אמנותית
מ-08/02/2019
עד-09/02/2019
אליפות ישראל חורף קבוצתי ליגה א ותחרותי- התעמלות אמנותית
מ-02/02/2019
עד-02/02/2019
תחרות תל אביב אמנותית
מ-02/02/2019
עד-02/02/2019
תחרות אשדוד- אמנותית
מ-01/02/2019
עד-01/02/2019
תחרות פתח תקווה- אמנותית
מ-26/01/2019
עד-26/01/2019
תחרות כפר סבא- אמנותית
מ-25/01/2019
עד-25/01/2019
תחרות אריאל- אמנותית
מ-25/01/2019
עד-25/01/2019
תחרות בני עייש- אמנותית
מ-19/01/2019
עד-19/01/2019
תחרות כרמיאל- אמנותית
מ-18/01/2019
עד-18/01/2019
תחרות בת ים- התעמלות אמנותית
מ-15/01/2019
עד-15/01/2019
תחרות אשדוד- אמנותית
מ-12/01/2019
עד-12/01/2019
תחרות יגור- התעמלות אמנותית
מ-11/01/2019
עד-11/01/2019
תחרות פתח תקווה- אמנותית
מ-04/01/2019
עד-04/01/2019
תחרות שוהם- אמנותית
מ-28/12/2018
עד-28/12/2018
תחרות מוצקין- אמנותית
מ-15/12/2018
עד-15/12/2018
תחרות כרמיאל- אמנותית
מ-15/12/2018
עד-15/12/2018
תחרות חולון- אמנותית
מ-14/12/2018
עד-14/12/2018
תחרות בני עייש- אמנותית
מ-08/12/2018
עד-10/12/2018
תחרות קשת הצפון- אמנותית
מ-07/12/2018
עד-07/12/2018
תחרות אריאל- אמנותית
מ-04/12/2018
עד-04/12/2018
תחרות אשדוד- אמנותית
מ-24/11/2018
עד-24/11/2018
תחרות יגור- אמנותית
מ-15/11/2018
עד-17/11/2018
וינארה קאפ- אמנותית
מ-19/10/2018
עד-20/10/2018
תחרות אילת- אמנותית
מ-04/10/2018
עד-06/10/2018
אולימפיאדת הילדים אילת - אמנותית
מ-27/07/2018
עד-28/07/2018
אליפות ישראל קבוצתי - ליגה א’ ותחרותי
מ-20/07/2018
עד-20/07/2018
תחרות גבעתיים
מ-20/07/2018
עד-20/07/2018
תחרות עפולה
מ-17/07/2018
עד-17/07/2018
אליפות ישראל קבוצתי - ליגה ב’
מ-13/07/2018
עד-13/07/2018
תחרות באר שבע
מ-13/07/2018
עד-13/07/2018
תחרות יקנעם
מ-13/07/2018
עד-13/07/2018
תחרות בני עייש
מ-13/07/2018
עד-14/07/2018
תחרות אשדוד
מ-12/07/2018
עד-12/07/2018
תחרות קרית מוצקין
מ-12/07/2018
עד-12/07/2018
תחרות רמת גן
מ-10/07/2018
עד-10/07/2018
תחרות פתח תקווה
מ-07/07/2018
עד-07/07/2018
תחרות ראשון לציון
מ-03/07/2018
עד-03/07/2018
שבוע ההתעמלות בישראל - אליפות ישראל תחרותי אישי נערות
מ-02/07/2018
עד-02/07/2018
אליפות ישראל תחרותי אישי בוגרות
מ-29/06/2018
עד-29/06/2018
תחרות גבעתיים
מ-29/06/2018
עד-30/06/2018
תחרות אריאל
מ-23/06/2018
עד-23/06/2018
תחרות חולון
מ-22/06/2018
עד-22/06/2018
תחרות אשקלון
מ-22/06/2018
עד-22/06/2018
תחרות תל אביב
מ-15/06/2018
עד-15/06/2018
תחרות בני עייש
מ-14/06/2018
עד-14/06/2018
תחרות רמת גן
מ-09/06/2018
עד-09/06/2018
תחרות כפר סבא
מ-08/06/2018
עד-08/06/2018
תחרות רעננה
מ-02/06/2018
עד-02/06/2018
תחרות סביון
מ-26/05/2018
עד-26/05/2018
תחרות בינלאומית אשדוד
מ-25/05/2018
עד-01/01/2001
תחרות שוהם
מ-25/05/2018
עד-25/05/2018
תחרות קרית ביאליק
21/05/2018
תחרות הוד השרון
מ-21/05/2018
עד-21/05/2018
מרכזי מצוינות
מ-19/05/2018
עד-19/05/2018
תחרות כרמיאל
מ-18/05/2018
עד-19/05/2018
תחרות בינלאומית מודיעין
מ-16/05/2018
עד-17/05/2018
גרנד פרי חולון
מ-11/05/2018
עד-11/05/2018
תחרות זכרון יעקב
מ-08/05/2018
עד-08/05/2018
תחרות אשדוד
מ-03/05/2018
עד-03/05/2018
אולימפיאדת הילדים - וינגיט
מ-03/05/2018
עד-03/05/2018
תחרות נתניה
מ-28/04/2018
עד-28/04/2018
תחרות חיפה
מ-27/04/2018
עד-27/04/2018
תחרות אור עקיבא
מ-27/04/2018
עד-27/04/2018
תחרות אור יהודה
מ-20/04/2018
עד-20/04/2018
תחרות יקנעם
מ-30/03/2018
עד-30/03/2018
תחרות תל אביב
מ-27/03/2018
עד-29/03/2018
טורניר בינלאומי אילת
מ-23/03/2018
עד-23/03/2018
אליפות המרכזים 2018 - מחוז מרכז 1
מ-09/03/2018
עד-10/03/2018
אליפות ישראל אישי תחרותי דרגות הכנה 3 - ילדות
מ-05/03/2018
עד-05/03/2018
אליפות המרכזים 2018 - מחוז שפלה
מ-02/03/2018
עד-03/03/2018
אליפות המרכזים 2018 - מחוז מרכז 2
מ-02/03/2018
עד-02/03/2018
תחרות רמת גן
מ-02/03/2018
עד-02/03/2018
אליפות המרכזים 2018 - מחוז צפון
מ-02/03/2018
עד-03/03/2018
אליפות המרכזים 2018 - מחוז דרום
מ-28/02/2018
עד-28/02/2018
תחרות אריאל
מ-28/02/2018
עד-28/02/2018
תחרות עפולה
מ-23/02/2018
עד-23/02/2018
תחרות קרית ביאליק
מ-17/02/2018
עד-17/02/2018
תחרות כפר סבא
מ-10/02/2018
עד-10/02/2018
תחרות חיפה
מ-09/02/2018
עד-09/02/2018
תחרות גבעתיים
מ-09/02/2018
עד-09/02/2018
תחרות קרית מוצקין
מ-09/02/2018
עד-09/02/2018
תחרות אשדוד
מ-03/02/2018
עד-03/02/2018
תחרות אור עקיבא
מ-03/02/2018
עד-03/02/2018
תחרות אוניברסיטת תל אביב
מ-02/02/2018
עד-02/02/2018
תחרות מעלה אדומים
מ-02/02/2018
עד-02/02/2018
תחרות רמת גן
מ-26/01/2018
עד-27/01/2018
תחרות באר שבע
מ-26/01/2018
עד-26/01/2018
תחרות שוהם
מ-19/01/2018
עד-20/01/2018
גביע האיגוד על שם ראובית הלפרין ז"ל
מ-19/01/2018
עד-19/01/2018
אליפות החורף ע"ש מיכאל לשבסקי ז"ל
מ-13/01/2018
עד-13/01/2018
תחרות כרמיאל
מ-13/01/2018
עד-13/01/2018
תחרות סביון
מ-12/01/2018
עד-01/01/2001
תחרות פתח תקווה
מ-06/01/2018
עד-06/01/2018
תחרות חולון
מ-29/12/2017
עד-29/12/2017
תחרות בני עייש
מ-29/12/2017
עד-29/12/2017
תחרות אשדוד
מ-18/12/2017
עד-19/12/2017
תחרות פתח תקווה
מ-15/12/2017
עד-15/12/2017
תחרות אמנותית רחובות
מ-08/12/2017
עד-08/12/2017
תחרות אריאל
מ-30/11/2017
עד-02/12/2017
תחרות רמת גן
מ-25/11/2017
עד-25/11/2017
תחרות חיפה
מ-24/11/2017
עד-25/11/2017
גרנד פרי אילת
מ-17/11/2017
עד-18/11/2017
טורניר בינלאומי אילת
מ-16/11/2017
עד-19/11/2017
קשת הצפון- בינ"ל
27/10/2017
אולימפיאדת הילדים אילת
28/07/2017
תחרות גבעתיים- יולי 2017
21/07/2017
אליפות ישראל תחרותי דרגות הכנה 3 - ילדות
21/07/2017
אליפות ישראל קיץ קבוצתי- 2017
20/07/2017
אליפות ישראל ליגה ב’ קבוצתי
20/07/2017
אליפות ישראל קיץ אישי (מסלול תחרותי) 2017
18/07/2017
אליפות סביון
18/07/2017
תחרות תל אביב
17/07/2017
אליפות המרכזים 2017- שפלה
17/07/2017
אליפות המרכזים 2017- מרכז 1
16/07/2017
אליפות המרכזים 2017- מרכז דרום
15/07/2017
אליפות המרכזים 2017- מרכז 2
14/07/2017
אליפות המרכזים 2017- מרכז צפון
12/07/2017
מכביה 2017
12/07/2017
אליפות ישראל ג’וניור- סניור 2017
11/07/2017
תחרות סביון- יולי 2017
07/07/2017
תחרות גבעתיים- יולי 2017
07/07/2017
תחרות פתח תקוה- יולי 2017
07/07/2017
תחרות עפולה- יולי 2017
01/07/2017
אליפות מכבי אומנותית 2017
30/06/2017
תחרות אריאל- יוני 2017
30/06/2017
תחרות אשדוד
30/06/2017
טורניר בינ"ל סביון 2017
17/06/2017
תחרות כרמיאל- יוני 2017
16/06/2017
תחרות מבחן למכביה- ג’וניור
15/06/2017
תחרות בינ"ל רמת גן
10/06/2017
תחרות כפר סבא- יוני 2017
09/06/2017
תחרות קרית ביאליק- יוני 2017
02/06/2017
תחרות סביון- יוני 2017
02/06/2017
תחרות מודיעין- יוני 2017
02/06/2017
תחרות תל אביב- יוני 2017
01/06/2017
אליפות מרכזי מצוינות 2017
27/05/2017
אליפות הפועל
26/05/2017
תחרות בינ"ל אשדוד
19/05/2017
תחרות קרית מוצקין- מאי 2017
19/05/2017
תחרות חדרה- מאי 2017
19/05/2017
תחרות אור יהודה 2017
15/05/2017
תחרות נתניה
14/05/2017
אולימפיאדת הילדים 2017
12/05/2017
תחרות בני עייש
12/05/2017
תחרות זכרון יעקב
05/05/2017
תחרות גבעתיים- מאי 2017
14/04/2017
תחרות תל אביב- אפריל 2017
31/03/2017
תחרות בית חשמונאי- מרץ 2017
31/03/2017
תחרות יוקנעם- מרץ 2017
25/03/2017
תחרות חיפה- מרץ 2017
23/03/2017
טורניר בינ"ל אילת 2017
03/03/2017
אליפות ישראל קבוצתי ליגה ב
24/02/2017
תחרות חדרה- 2017
24/02/2017
תחרות סביון- 2017
24/02/2017
תחרות רעננה- פברואר 2017
24/02/2017
תחרות בינלאומית נס ציונה
11/02/2017
גביע האיגוד על שם ראובית הלפרין
10/02/2017
תחרות אריאל- פברואר 2017
03/02/2017
תחרות שוהם- פברואר 2017
02/02/2017
תחרות כרמיאל- פברואר 2017
28/01/2017
תחרות כפר סבא- ינואר 2017
27/01/2017
תחרות קרית ביאליק ינואר 2017
14/01/2017
אליפות ישראל קבוצתי - ליגה א ותחרותי
07/01/2017
תחרות בת ים 7.1.17
07/01/2017
תחרות חיפה ינואר 2017
06/01/2017
תחרות בני עיש
06/01/2017
תחרות באר שבע 6.1.17
06/01/2017
תחרות בני עיש
06/01/2017
תחרות גבעתיים- ינואר 2017
30/12/2016
תחרות רחובות 30.12.2016
27/12/2016
תחרות עפולה 27.12.16
26/12/2016
תחרות פתח תקווה 26.12.16
24/12/2016
תחרות חולון 2016
23/12/2016
תחרות בני עייש 23.12.16
23/12/2016
תחרות קרית מוצקין 2312.2016
16/12/2016
תחרות רמת גן 16.12.2016
09/12/2016
קשת הצפון - בינ"ל 9.12.2016
02/12/2016
תחרות בני עייש- דצמבר 2016
12/11/2016
תחרות חיפה נובמבר 2016
11/11/2016
טורניר בינ"ל אילת 2016
מ-28/10/2016
עד-01/01/2001
אולימפיאדת הילדים 2016
21/07/2016
אליפות ישראל קיץ
19/07/2016
תחרות TLV- יולי 2016
15/07/2016
תחרות אשקלון
14/07/2016
תחרות פתח תקווה
08/07/2016
תחרות בני עייש- יולי 2016
08/07/2016
אומנותית- אריאל יולי
07/07/2016
תחרות עפולה
01/07/2016
אומנותית- בת-ים יולי 2016
01/07/2016
תחרות קרית מוצקין- יולי 2016
01/07/2016
אומנותית- קרית גת יולי 2016
01/07/2016
תחרות גבעתיים
25/06/2016
תחרות קרית ביאליק
24/06/2016
תחרות בית חשמונאי
19/06/2016
אליפות אירופה (19/6)
18/06/2016
אליפות אירופה (18/6)
17/06/2016
אליפות אירופה (17/6)
09/06/2016
Venera Cup
03/06/2016
תחרות שוהם
28/05/2016
תחרות כרמיאל מאי 2016
28/05/2016
תחרות תל אביב הפתוחה
27/05/2016
אשדוד - בינלאומית
26/05/2016
אולימפיאדת הילדים
26/05/2016
אליפות נתניה הפתוחה
20/05/2016
תחרות אור יהודה
20/05/2016
תחרות ביוקנעם
14/05/2016
תחרות אשדוד
06/05/2016
זכרון יעקב
06/05/2016
תחרות TLV
16/04/2016
תחרות חיפה הפתוחה
09/04/2016
אליפות ישראל- חורף
09/04/2016
אליפות ישראל חורף
07/04/2016
אליפות ישראל
07/04/2016
אליפות ישראל
25/03/2016
תחרות אור עקיבא
24/03/2016
אליפות מרכזים - מרכז צפון
24/03/2016
אליפות מרכז צפון
23/03/2016
אליפות מרכז דרום
23/03/2016
אליפות המרכזים - מרכז דרום
23/03/2016
אליפות המרכזים - מרכז 1
23/03/2016
אליפות מרכז 1
18/03/2016
אליפות ישראל חורף
18/03/2016
אליפות ישראל חורף
12/03/2016
אליפות מרכז שפלה
12/03/2016
אליפות המרכזים - מרכז שפלה
11/03/2016
מרכזי מצויינות
11/03/2016
אליפות מרכזי מצויינות
05/03/2016
אליפות המרכזים מרכז 2
05/03/2016
אליפות המרכזים- מרכז 2
04/03/2016
תחרות קרית ביאליק
04/03/2016
תחרות גבעתיים
26/02/2016
בית חשמונאי
26/02/2016
תחרות סביון
26/02/2016
בית חשמונאי
26/02/2016
תחרות סביון
19/02/2016
תחרות בת ים
18/02/2016
תחרות פרחי ספורט
13/02/2016
תחרות בני עיש
13/02/2016
תחרות בני עייש
12/02/2016
רמת גן
12/02/2016
קרית מוצקין
12/02/2016
אליפות רמת גן הפתוחה 12.02.16
12/02/2016
תחרות קרית מוצקין
06/02/2016
תחרות כפר סבא
30/01/2016
גביע האיגוד על שם ראובית הלפרין
29/01/2016
תחרות כרמיאל
23/01/2016
תחרות בחולון
16/01/2016
תחרות סביון
15/01/2016
תחרות עפולה
09/01/2016
תחרות חיפה
09/01/2016
תחרות באר שבע
08/01/2016
תחרות גבעתיים- ינואר קבוצתי
08/01/2016
תחרות פתח תקווה
08/01/2016
תחרות גבעתיים- ינואר אישי
25/12/2015
אליפות אריאל הפתוחה
13/12/2015
אליפות פתח תקווה הפתוחה
11/12/2015
תחרות חדרה
27/11/2015
אליפות נס ציונה בינלאומית
09/11/2015
אילת ליגה
06/11/2015
אילת - בינלאומי
21/10/2015
קרית ביאליק
08/10/2015
אולימפיאדת הילדים
23/07/2015
אליפות ילדות
15/07/2015
אליפות הארץ דרגה ב’ קבוצתי
15/07/2015
אליפות הארץ קבוצתי הכנה 4
14/07/2015
אליפות הארץ קבוצתי דרגה א
10/07/2015
אליפות קרית אונו סביון הפתוחה
03/07/2015
תחרות בבני עייש
01/07/2015
תחרות בפתח תקווה יולי 2015
01/07/2015
אליפות אריאל הפתוחה
27/06/2015
אליפות חולון
19/06/2015
אליפות זכרון יעקב
13/06/2015
אליפות הפועל
05/06/2015
תחרות בכרמיאל
01/06/2015
אליפות מכבי 2015
01/06/2015
SEA CUP 2015
חפש אגודה
חפש
הפייסבוק שלנו

כתבה מקסימה בבלוג ״שר הספורט״ עם Neta rivkin נטע ריבקיןתהנו

‎Posted by ‎איגוד ההתעמלות בישראל Israel Gymnastics‎ on‎ יום שלישי 22 ספטמבר 2015
נושאים קשורים
בתקשורת
אספנו כתבות ומאמרים שהתפרסמו ברחבי הרשת
גלריה
תמונות שהועלו לפייסבוק להנאתכם
צרו קשר
כתובת האיגוד, טלפונים וטופס לשרותכם
אודות
אודות האיגוד
סיכומי ישיבות
נהלים וטפסים
דבר היו"ר
דרושים
מבנה האיגוד
ענפים
טרמפולינה
אקרובטיקה
התעמלות אומנותית
מכשירים בנים
מכשירים בנות
התעמלות אירובית
תחרויות
לוח תחרויות
תוצאות מתחרויות
קישורים
FIG
Gymnastics Results
LOGLIG
מדיה
כתבות מהתקשורת
גלריה
צרו קשר
המידע באתר הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות המחייבות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט. השימוש במידע המופיע באתר אינו תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.
לחץ כאן למעבר לאתר הרישום של איגוד ההתעמלות